Original Empire KOLCZYKI Z BRYLANTEM z diamentami z białego złota
search
  • Original Empire KOLCZYKI Z BRYLANTEM z diamentami z białego złota

Original Empire KOLCZYKI Z DIAMENTAMI o szlifie szmaragdowym z białego złota

2 797,20 zł

Cena zawiera 23% VAT

Od: 2 797,20 zł
do: 268 889,00 zł
OS-7010001

Ten klejnot z naturalnymi diamentami o szlifie szmaragdowym został wykonany ręcznie w naszej manufakturze w Niemczech. Oba diamenty mają niezależny międzynarodowy certyfikat autentyczności i są podpisane na krawędzi wraz z numerem certyfikatu, dzięki czemu każdy diament jest w sposób jasny i przejrzysty weryfikowalny. W zestawie znajduje się ekskluzywne pudełeczko Empire. Grawerowanie i wysyłka są bezpłatne.

Wielkość Diamentu Centralnego
Barwa
G - Delikatna biel
Czystość
SI1 (czysty gołym okiem)
Jakość szlifu
Bardzo dobry blask
Średnica
na życzenie
KOLEKCJA
Empire Classic
Ilość

* Wybierz jakość diamentu centralnego
Budget -20%
Classic 0%
Premium +10%
Hi-End +25%

Podsumowanie

  • W 100% wykonany ręcznie
  • Certyfikowany naturalny diament
  • Niezależny certyfikat autentyczności z podpisem laserowym z boku diamentu
  • Używamy tylko najlepszych materiałów - ręcznie robionych w Niemczech
  • Wykonane ręczne przez naszych mistrzów złotnictwa.
  • Bezpłatne grawerowanie i regulacja rozmiaru
  • W komplecie pudełko upominkowe Empire
  • Dożywotnia gwarancja
  • Diament jest przezroczysty gołym okiem. Małe wtrącenia można łatwo rozpoznać dopiero po 10-krotnym powiększeniu. Jest to w 100% naturalny diament, który zgodnie z umową Kimberley jest wolny od konfliktów i którego czystość mogła być poprawiana poprzez obróbkę końcową; dalsze informacje można znaleźć tutaj.
 

Bezpieczeństwo Płatności

 

Darmowa wysyłka

 

Przejrzysta polityka zwrotów

Mamy przyjemność przedstawić niezwykłe arcydzieło jubilerskie - kolczyki z diamentami w szlifie szmaragdowym, które powstały w naszej manufakturze pełnej pasjii. Ich niepowtarzalny urok tkwi w połączeniu naturalnych diamentów w szlifie szmaragdowym z połyskiem białego złota próby 585, które wzajemnie się uzupełniają i emanują pięknem oraz wyjątkowym blaskiem. Oba szlachetne kamienie są autentyczne, naturalne i posiadają niezależne, międzynarodowe certyfikaty pochodzenia. Dodatkowo, aby zagwarantować ich jakość, zostały podpisane laserowo na krawędziach, dzięki czemu ich pochodzenie jest łatwe do weryfikacji online. Te wyjątkowe kolczyki są dostarczane w eleganckim pudełeczku Empire, które stanowi idealną oprawę dla tego dzieła sztuki. Zostały wykonane z białego złota próby 585 i naturalnych diamentów w szlifie szmaragdowym, co sprawia, że są prawdziwym arcydziełem jubilerskim. Te piękne i wyjątkowe kolczyki będą ozdobą na lata i zachwycą każdą kobietę.

11 innych produktów w tej samej kategorii:

KONIEC