Queen Diamond Polska dostarcza towary tylko na terenie kraju. Inne opcje - na zapytanie. W przypadku opóźnień w dostawie poinformujemy Cię niezwłocznie o procesie realizacji zamówienia. Możemy zaoferować następujące opcje płatności lub wysyłki:

 
 
Gotówka z góry / przelew bankowy

Gotówka z góry / przelew bankowy / Przelewy24

W zamian za Twoje zaufanie, udzielimy Ci 3% rabatu na wszystkie oferowane produkty przy płatności przelewem z góry, ponieważ nie ponosimy z tego tytułu żadnych opłat.
Nasze konto bankowe to:

Właściciel konta: Queen Diamond Polska Sp. z o.o.
IBAN: 91 1140 2004 0000 3302 7925 4400
Rachunek prowadzony przez Mbank
Tytułem: Numer Twojego zamówienia

Queen Diamond daje możliwość łatwej i bezpiecznej płatności realizowanej przez płatności internetowe przelewy24.pl. Serwis ten udostępnia automatyczne płatności przelewami on-line z 286 banków w Polsce, kartami płatniczymi, BLIK oraz GPAY. W ofercie znajdują się również płatności mobilne, SMS Premium, płatności IVR, płatności rekurencyjne i wiele innych.

 
Pocztex Pobranie

DHL pobranie

W Queen Diamond możesz zapłacić za biżuterię tylko wtedy, gdy faktycznie do Ciebie dotrze. Nie ma opłat związanych z opcją „za pobraniem”. Możesz zapłacić całą kwotę zakupu gotówką lub kartą kredytową. Jeśli nie ma Cię w domu podczas dostawy, możesz wygodnie odebrać biżuterię w lokalnej placówce DHL Servicepoint. 

 
Odbierz w salonie

Odbierz w salonie

Zapraszamy do odbioru biżuterii w Queen Diamond Showroom w Warszawie. Podczas procesu składania zamówienia masz możliwość wybrania odbioru w salonie. 
Możesz zawsze umówić się na odbiór telefonicznie lub przez e-mail.
Adres sklepu stacjonarnego to:

Queen Diamond Polska Sp. z o.o.
Showroom
Kłopot 4A/U4
01-066 Warszawa

Tel. 507 504 604,

Uwaga! Bezpieczeństwo i dyskrecja Naszych Klientów są dla nas bardzo ważne, dlatego bardzo prosimy umówić się na spotkanie w salonie telefonicznie lub przez email. 

Kurier VIP

Kurier VIP

Queen Diamond jest jedynym dostawcą z prawdziwą usługą kurierską VIP.
Jest to połączenie niskiej ceny internetowej z bezpieczeństwem i prezentacją wyrobu jak u klasycznego jubilera. Cieszysz się 100% bezpieczeństwem, ponieważ nie musisz płacić z góry za produkt, a przed zapłatą możesz obejrzeć biżuterię we własnym domu! W spokoju sprawdzisz numer diamentu pod mikroskopem i zapoznasz się z jego parametrami na stronie internetowej instytutu, który wydał certyfikat. Nasi kurierzy VIP są przeszkolonymi złotnikami i gemmologami, dzięki czemu pomogą Ci w wyborze najkorzystniejszego zakupu!

Ta ekskluzywna i unikalna usługa jest dostępna dla Ciebie od ceny zakupu 12000zł. Płatności można dokonać na miejscu gotówką lub kartą płatniczą. Możesz u nas umówić wizytę kurierską VIP na wybraną biżuterię telefonicznie pod numerem 507 504 604. Nasi kurierzy VIP chętnie osobiście zaprezentują Ci biżuterię!