Regulamin zakupów

1. Zakres

Do wszystkich zamówień za pośrednictwem naszego sklepu internetowego obowiązują następujące warunki.

2. Zamawiający, zawarcie umowy

Umowa kupna jest zawarta z Queen Diamond Polska Sp. z o.o.

Umieszczając produkty w sklepie internetowym, składamy wiążącą ofertę zawarcia umowy sprzedaży na te produkty. Umowa zostaje zawarta poprzez zaakceptowanie oferty towarów zawartych w koszyku poprzez kliknięcie przycisku zamówienia. Natychmiast po wysłaniu zamówienia otrzymasz potwierdzenie e-mailem.

Wiążącą umowę można już zawrzeć w następujący sposób:

  • Jeśli wybrałeś metodę płatności Przelewy24.pl, umowa zostaje zawarta w momencie potwierdzenia zlecenia płatności przez przelewy24.pl.

3. Koszty wysyłki
Na terenie Polski dostarczamy nasze towary bezpłatnie.

4. Płatność
W naszym sklepie dostępne są następujące metody płatności:

Płatność z góry przelewem
Wybierając metodę płatności z góry, podamy dane bankowe w potwierdzeniu zamówienia i dostarczymy towar po otrzymaniu płatności.

Pobranie
Jeśli wybierzesz metodę płatności za pobraniem, zapłacisz za zakupy bezpośrednio kurierowi. Bez dodatkowych kosztów z tego tytułu.

Przelewy24.pl
Queen Diamond daje możliwość łatwej i bezpiecznej płatności realizowanej przez płatności internetowe przelewy24.pl.
Serwis Przelewy24 udostępnia automatyczne płatności przelewami on-line z 286 banków w Polsce oraz kartami płatniczymi. W ofercie znajdują się również płatności mobilne, SMS Premium, płatności IVR, płatności rekurencyjne i wiele innych.

5. Odbiór
Możesz odebrać towar osobiście w Queen Diamond - Showroom, ul. Kłopot 4A/U4 w Warszawie w następujących godzinach roboczych: od poniedziałku do piątku, godz. 14:00 / 18:00.

6. Zastrzeżenie własności
Towar pozostaje naszą własnością do momentu pełnej zapłaty.

7. Gwarancja i gwarancje
Są to ustawowe prawa gwarancyjne. Informacje na temat wszelkich obowiązujących dodatkowych gwarancji i ich dokładnych warunków można znaleźć w produkcie i na specjalnych stronach informacyjnych w sklepie internetowym.

8. Przechowywanie tekstu umowy
Tekst umowy nie zostanie przez nas zapisany.

9. Język umowy
Językiem umowy jest język polski.