REALIZACJE SPECJALNE

Aktywne filtry

Promocja

Original Empire ZESTAW OBRĄCZEK MĘSKA I DAMSKA Z WIELOMA DIAMENTAMI

7 729 zł -9606.403999 9 613 zł
7 729 zł

Obrączka z naturalnymi diamentami została wykonana ręcznie w naszej manufakturze w Niemczech. Wszystkie diamenty o masie powyżej 0,20ct posiadają niezależny certyfikat autentyczności i podpis laserowy. W komplecie ekskluzywne pudełeczko Empire. Grawerowanie i wysyłka bez opłat.

0.50 Karata - Pierścionek ze zdjęcia - z diamentem G Si1 - na zamówienie wg Twojego pomysłu

10 079 zł
10 079 zł

Pierścionek z diamentem wykonany dokładnie na podstawie dostarczonego przez Klienta zdjęcia. GRATIS wymiana pierścionka na inny z tym samym diamentem w terminie 30 dni od dostawy. Czas realizacji od 2 do 14 dni. Cena zawiera NATURALNY diament o masie 0,50ct oraz 3 gramy złota próby 585. Parametry diamentu jak w tabelce. Wystarczy, że wyślesz nam zdjęcie lub szkic Twojego ulubionego pierścionka a my wykonamy dla Ciebie projekt 3D. Po akceptacji projektu przystępujemy do produkcji. Jeżeli interesuje Cię inny diament skontaktuj się z nami telefonicznie lub przez chat firmowy a my przedstawimy Ci wyjątkową, spersonalizowaną ofertę, zawsze z gwarancją najlepszej ceny. Dla produktów "na zamówienie" płatność tylko przed realizacją zamówienia. 

The Great 1884 - 1,00 ct Kolczyki z 750 BIAŁEGO ZŁOTA

15 124 zł
15 124 zł

Ten klejnot z naturalnymi diamentami został wykonany ręcznie w naszej manufakturze w Niemczech. Oba diamenty mają niezależny międzynarodowy certyfikat autentyczności i są podpisane na krawędzi wraz z numerem certyfikatu, dzięki czemu każdy diament jest w sposób jasny i przejrzysty weryfikowalny. W zestawie znajduje się ekskluzywne pudełeczko Empire. Grawerowanie i wysyłka są bezpłatne.

1 Karat - Pierścionek ze zdjęcia - z diamentem G Si1 - na zamówienie wg Twojego pomysłu

32 399 zł
32 399 zł

Pierścionek z diamentem wykonany dokładnie na podstawie dostarczonego przez Klienta zdjęcia. GRATIS wymiana pierścionka na inny z tym samym diamentem w terminie 30 dni od dostawy. Czas realizacji od 2 do 14 dni. Cena zawiera NATURALNY diament o masie 1.00ct oraz 4 gramy złota próby 585. Parametry diamentu jak w tabelce. Wystarczy, że wyślesz nam zdjęcie lub szkic Twojego ulubionego pierścionka a my wykonamy dla Ciebie projekt 3D. Po akceptacji projektu przystępujemy do produkcji. Jeżeli interesuje Cię inny diament skontaktuj się z nami telefonicznie lub przez chat firmowy a my przedstawimy Ci wyjątkową, spersonalizowaną ofertę, zawsze z gwarancją najlepszej ceny. Dla produktów "na zamówienie" płatność tylko przed realizacją zamówienia. 

Promocja

The Queen Diamond 1,00 ct diament centralny + 0,30 ct PIERŚCIONEK HALO Z BIAŁEGO ZŁOTA

36 750 zł -47514.24 47 550 zł
36 750 zł

Ten klejnot z naturalnymi diamentami został wykonany ręcznie w naszej manufakturze w Niemczech. Centralny diament posiada niezależny międzynarodowy certyfikat autentyczności i jest sygnowany numerem certyfikatu na krawędzi diamentu, dzięki czemu każdy kamień szlachetny może być dokładnie zweryfikowany na stronie internetowej wystawcy certyfikatu. W zestawie ekskluzywne pudełeczko Empire. Grawerowanie i wysyłka bezpłatne.

Promocja

The Queen Diamond 1,00 ct diament centralny + 0,48 ct PIERŚCIONEK HALO Z BIAŁEGO ZŁOTA

43 794 zł -56011.399999 56 054 zł
43 794 zł
Ten klejnot z naturalnymi diamentami został wykonany ręcznie w naszej manufakturze w Niemczech. Centralny diament posiada niezależny międzynarodowy certyfikat autentyczności i jest sygnowany numerem certyfikatu na krawędzi diamentu, dzięki czemu każdy kamień szlachetny może być dokładnie zweryfikowany na stronie internetowej wystawcy certyfikatu. W zestawie ekskluzywne pudełeczko Empire. Grawerowanie i wysyłka bezpłatne.
Promocja

The Great 1884 - 2,00 ct KOLCZYKI Z BIAŁEGO ZŁOTA 750

49 497 zł -70200.44 70 249 zł
49 497 zł
Ten klejnot z naturalnymi diamentami został wykonany ręcznie w naszej manufakturze w Niemczech. Oba diamenty mają niezależny międzynarodowy certyfikat autentyczności i są podpisane na krawędzi wraz z numerem certyfikatu, dzięki czemu każdy diament jest w sposób jasny i przejrzysty weryfikowalny. W zestawie znajduje się ekskluzywna walizka Empire. Grawerowanie i wysyłka są bezpłatne.
Promocja

The Great 1884 2,00 ct G VS2 EX EX kolczyki z diamentami z białego złota

56 946 zł -77622.04 77 678 zł
56 946 zł

Ten klejnot z naturalnymi diamentami 2x 1,00ct (barwa G, czystość VS2, szlif EXCELLENT) został wykonany ręcznie w naszej manufakturze w Niemczech. Oba diamenty mają niezależny międzynarodowy certyfikat autentyczności i są podpisane na krawędzi wraz z numerem certyfikatu, dzięki czemu każdy diament jest w sposób jasny i przejrzysty weryfikowalny. W zestawie znajduje się ekskluzywna walizka Empire. Grawerowanie i wysyłka są bezpłatne.

Promocja

Original Empire 2,00ct G VS2 EX EX zawieszka z diamentem z białego złota

74 927 zł -101115.820001 101 190 zł
74 927 zł

Ten klejnot z naturalnym diamentem 2ct (Barwa G, czystość VS2, szlif Excellent, poler i symetria Excellent) został wykonany ręcznie w naszej manufakturze w Niemczech. Diament posiada niezależny międzynarodowy certyfikat autentyczności i jest podpisany na krawędzi wraz z numerem certyfikatu, dzięki czemu każdy diament jest w sposób jasny i przejrzysty weryfikowalny. W zestawie znajduje się ekskluzywna walizka Empire. Grawerowanie i wysyłka są bezpłatne.

2 karaty - Pierścionek z diamentem G VS1 na zamówienie wg Twojego pomysłu

107 703 zł
107 703 zł

Pierścionek z diamentem na zamówienie. GRATIS wymiana pierścionka na inny z tym samym diamentem w terminie 30 dni od dostawy. Czas realizacji od 2 do 14 dni. Cena zawiera NATURALNY diament o masie 2.00ct oraz 5 gramów złota próby 750 (dowolny kolor do wyboru białe, żółte lub różowe). Parametry diamentu jak w tabelce. Wystarczy, że wyślesz nam zdjęcie lub szkic Twojego ulubionego pierścionka a my wykonamy dla Ciebie projekt 3D. Po akceptacji projektu przystępujemy do produkcji. Jeżeli interesuje Cię inny diament skontaktuj się z nami telefonicznie lub przez chat firmowy a my przedstawimy Ci wyjątkową, spersonalizowaną ofertę, zawsze z gwarancją najlepszej ceny. 

Diamentowa biżuteria na zamówienie

Sztuka to nie tylko obrazy, czy rzeźby w galeriach i muzeach, to także wiele przedmiotów, których używamy na co dzień. Z pewnością należy do nich wykonywana ręcznie biżuteria. To małe arcydzieła jubilerskiego rzemiosła: wykonane ze szlachetnych metali oraz kamieni cieszą oko niczym dzieła znanych artystów. Szczególne miejsce w tej kategorii zajmuje diamentowa biżuteria na zamówienie, która jest wykonywana według indywidualnych projektów, dzięki czemu jest unikalna i jedyna w swoim rodzaju.

Projektowanie biżuterii z diamentami

Aby mogło powstać małe dzieło sztuki, czyli wspaniała biżuteria na zamówienie, potrzeba pomysłu, zaangażowania, doświadczenia i pasji. Jest kilkuetapowy proces wymagający wiedzy i precyzji.

  1. Koncepcja i projekt: Pierwszym krokiem jest omówienie pomysłu oraz wstępnego projektu biżuterii z jubilerem. Klient może przedstawić swoje pomysły oraz preferencje dotyczące kształtu, wielkości, materiałów i innych szczegółów. Jubiler daje również swoje sugestie i doradza w wyborze odpowiednich elementów.

  2. Przesłanie informacji: w kolejnym etapie jubiler będzie potrzebował już bardziej szczegółowych informacji na temat wzoru biżuterii, takich jak zdjęcia lub szkice. W przypadku braku materiałów wizualnych konieczny będzie bardzo drobiazgowy opis każdego detalu, aby późniejszy projekt najlepiej trafił w oczekiwania zamawiającego.

  3. Opracowanie projektu lub modelu. Na podstawie przekazanych informacji przygotowywany jest projekt, może też zostać wykonany komputerowy model 3D, a nawet woskowy mockup produktu.

  4. Wybór materiałów: po zatwierdzeniu modelu, można przejść do wyboru materiałów, takich jak metal oraz kamienie szlachetne. Warto rozważyć różne opcje, które będą odpowiadać preferencjom, a także mieścić się w zaplanowanym budżecie.

  5. Ręczne wykonanie - to ostatni, a zarazem najważniejszy etap całego procesu. Wymaga on od jubilera sporych umiejętności, aby przenieść wizję klienta na faktyczny produkt i aby finalna diamentowa biżuteria na zamówienie spełniła jego oczekiwania.

  6. Po zakończeniu procesu wytwórczego biżuteria jest poddawana kontroli jakości, aby upewnić się, że spełnia wszelkie standardy.

Zalety biżuterii na zamówienie

Produkty tworzone według indywidualnych projektów nie są dostępne od ręki, często też są nieco droższe niż standardowe wyroby. Mają jednak szereg zalet, które skłaniają do ich zakupu.

Indywidualny projekt

Biżuteria na zamówienie to możliwość stworzenia indywidualnego projektu, który będzie idealnie dopasowany do Twojego stylu i osobowości. Przy współpracy z jubilerem powstanie małe arcydzieło, zrealizowane zostaną nawet najbardziej szalone pomysły.

Personalizacja

Kształt, wielkość i jakość diamentu, a także materiał, z którego zostanie wykonana oprawa - to wszystko i znacznie więcej może zostać dopasowane zgodnie z Twoim gustem. Ponadto, masz możliwość dodania elementów, takich jak grawer, co sprawia, że biżuteria staje się jeszcze bardziej spersonalizowana.

Wysoka jakość

Biżuteria na zamówienie jest zawsze wykonywana ręcznie przez doświadczonych rzemieślników, którzy poświęcają temu wiele uwagi i dbają o każdy, nawet najdrobniejszy detal. Każdy element jest starannie wykonany z najlepszych materiałów, a diamenty są starannie wyselekcjonowane i sprawdzone pod kątem jakości. Dzięki temu masz pewność, że otrzymasz biżuterię najwyższej jakości.

Unikalność

Wykonana według własnego projektu biżuteria jest niepowtarzalna i dopasowana do stylu osoby, która będzie ją nosić. Z pewnością jako prezent zachwyci obdarowaną osobę i będzie miała dla niej szczególne znaczenie.

Profesjonalna obsługa

Gdy zdecydujesz się na zakup biżuterii na zamówienie, możesz liczyć na profesjonalną obsługę ze strony jubilera. Będziesz mieć możliwość skonsultowania swoich pomysłów i oczekiwań, a ekspert pomoże Ci w wyborze odpowiednich materiałów i rozwiązań, aby stworzyć biżuterię Twoich marzeń.

 

Diamentowa biżuteria na zamówienie: cena i gwarancja

Jednym z ważnych aspektów, które warto wziąć pod uwagę przy wyborze indywidualnie projektowanej biżuterii, jest jej cena. Koszt zależy od kilku czynników, takich jak liczba brylantów, wielkość kamieni w karatach, a także rodzaj metalu szlachetnego, z którego finalnie wykonany będzie wybrany model. W przypadku biżuterii na zamówienie, cena może być wyższa niż w przypadku gotowych produktów, jednak warto pamiętać, że jest ona spersonalizowana i unikalna.

Decyzja o zakupie biżuterii na zamówienie jest często podyktowana faktem, że ma być ona wyjątkowym prezentem lub ważną pamiątką na całe życie dla osoby, która będzie ją nosić. Dlatego ważną kwestią jest gwarancja producenta. W naszym sklepie przykładamy do tego wielką wagę i oferujemy naszym klientom dożywotnią gwarancję bazującą na dwóch filarach.

Po pierwsze gwarancja obejmuje pełną ochronę przed utratą kamienia. Rozumiemy, jak ważna może być diamentowa biżuteria, w związku z tym, jeśli dojdzie do utraty kamienia z powodu wad materiałowych, wykonamy dla Ciebie zupełnie nowy egzemplarz identycznego modelu.

Drugim kluczowym aspektem jest konserwacja. Oferujemy bezpłatne czyszczenie Twojej biżuterii aż dwa razy do roku. Wykonywana przez nas profesjonalna renowacja polega na polerowaniu powierzchniowych zadrapań i śladów użytkowania, co pozwala zachować ozdobom ich pierwotny blask. Dla biżuterii wykonanej z białego złota, w ramach tej usługi, zapewniamy również rodowanie.

Inwestycja na lata

Wartości emocjonalnej, jaką ma w sobie indywidualnie stworzona biżuteria, nie sposób wycenić. Jej noszenie przypomina o ważnych momentach i relacjach w naszym życiu. To może być pamiątka rodzinna lub wyjątkowy prezent, który będzie miał znaczenie przez wiele lat. Jednak jak każda złota biżuteria z brylantami, taka ozdoba ma swoją wartość materialną, która z biegiem czasu wzrasta. Kupując taki produkt, należy upewnić się, że posiada on wszelkie certyfikaty autentyczności, aby faktycznie stał się on inwestycją na lata.