Marka Queen Diamond może poszczycić się wieloletnią tradycją w branży jubilerskiej. Diamenty to przede wszystkim nasza pasja, a co więcej - specjalizacja. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować największy i najpiękniejszy diament w każdym budżecie. Ambitne projekty na zamówienie to nasza specjalność. Wygrywamy w zestawieniach sklepów jubilerskich w Niemczech (portal www.diamantring-vergleich.de) jak również i w Polsce (www.diamentomat.pl).

Zapraszamy do salonu Queen Diamond w Warszawie! Bez pośpiechu, przy filiżance pysznej kawy obsługa salonu pomoże Ci wybrać odpowiedni pierścionek lub inną biżuterię z diamentem. Udzielimy Ci wszelkich porad na temat diamentów oraz procesu produkcji naszych wyjątkowych, ręcznie produkowanych w Niemczech produktów. 

Queen Diamond Showroom
Twarda 18
00-105 Warszawa
Tel. 507 504 604
Otwarte:

UWAGA. Salon tymczasowo w trakcie remontu. Niebawem zaprosimy na otwarcie nowej placówki.

Queen Diamond GmbH Showroom i produkcja:
Bahnhofstraße 16, D-08056 Zwickau
Tel. +49 0800 - 800 5004
Otwarte Pon.-Pt. 8:00-20:00

W Queen Diamond możesz kupić złotą lub platynową biżuterię i wyłącznie naturalne diamenty. Sprzedawane przez nas kamienie szlachetne są certyfikowane przez niezależne światowe instytuty gemmologiczne. Oferujemy szeroką gamę pierścionków z brylantami, kolczyków, wisiorków, a także projekty indywidualne według Państwa życzeń. Jesteśmy w stanie zaprojektować każdą możliwą biżuterię za pomocą CAD 3D i wykonać ją ręcznie.

Przy doborze materiałów pracujemy według najwyższych kryteriów jakościowych, używamy wyłącznie niezależnie certyfikowanych diamentów i przetwarzamy je z najwyższą starannością w naszej fabryce w Zwickau (Niemcy). Dzięki naszym złotnikom możemy się pochwalić wieloletnią tradycją, która pozwala nam produkować najlepszą możliwą biżuterię w Twoim budżecie, korzystając z bogatego doświadczenia.

Zawsze możemy zaoferować znacznie lepszy poziom biżuterii niż lokalny jubiler. Robimy to, rezygnując z drogiej sieci oddziałów w kosztownych lokalizacjach w centrach miast i zapewniając bezpośredni dostęp do międzynarodowych rynków diamentów w Izraelu, Antwerpii i Nowym Jorku - bez żadnych pośredników.

Jako jedyny jubiler online oferujemy nie tylko bezpieczne opcje płatności i odbiór biżuterii w naszym salonie, ale także własną usługę kurierską VIP, która dostarcza biżuterię prosto do Twojego domu i prezentuje ją - bez żadnej zaliczki. Dowiedz się więcej tutaj.

Jak dotąd tysiące naszych klientów przyznało nam niezmiennie pozytywne oceny.

Jesteśmy zwycięzcą testu 2020 portalu diamentomat.pl


Jeśli masz dodatkowe pytania, z przyjemnością doradzę Ci osobiście pod numerem +48 507 504 604

Z poważaniem, Witold Adamiec

Kierownictwo i zespół Queen Diamond VIP Service