Chat with us, powered by LiveChat

Pierścionek z diamentem na zamówienie - Twój pomysł

Znajdziesz tu pierścionek z diamentem wykonany na zamówienie specjalnie dla Ciebie. Ambitne projekty to nasza specjalność. Kształt diamentu, kolor złota, liczba i parametry kamieni szlachetnych - to wszystko możemy zaprojektować specjalnie dla Ciebie. Termin realizacji od 2 do 14 dni. Pierścionki z brylantami Queen Diamond są dostępne z diamentami o szlifach brylantowym, owalnym, princess cut i wiele wiele innych. Dostępne barwy diamentu od River D do H, jak również kolory VIVID Yellow (żółty) itd.

od 8999PLN

Pierścionek z diamentem na zamówienie

Aktywne filtry

0,50ct - Pierścionek z diamentem na zamówienie wg Twojego pomysłu

8 858,00 zł

Pierścionek z diamentem na zamówienie. Termin realizacji od 2 do 14 dni. Cena zawiera NATURALNY diament o masie 0,50ct oraz 3 gramy złota próby 585 (dowolny kolor do wyboru białe, żółte lub różowe). Parametry diamentu jak w tabelce. Wystarczy, że wyślesz nam zdjęcie lub szkic Twojego ulubionego pierścionka a my wykonamy dla Ciebie projekt 3D. Po akceptacji projektu przystępujemy do produkcji. Jeżeli interesuje Cię inny diament skontaktuj się z nami telefonicznie lub przez chat firmowy a my przedstawimy Ci wyjątkową, spersonalizowaną ofertę, zawsze z gwarancją najlepszej ceny. Dla produktów "na zamówienie" płatność tylko przed realizacją zamówienia. 

1 Karat - Pierścionek z diamentem na zamówienie wg Twojego pomysłu

25 920,00 zł

Pierścionek z diamentem na zamówienie. Termin realizacji od 2 do 14 dni. Cena zawiera NATURALNY diament o masie 1ct oraz 3 grmy złota próby 585 (dowolny kolor do wyboru białe, żółte lub różowe). Parametry diamentu jak w tabelce. Wystarczy, że wyślesz nam zdjęcie lub szkic Twojego ulubionego pierścionka a my wykonamy dla Ciebie projekt 3D. Po akceptacji projektu przystępujemy do produkcji. Jeżeli interesuje Cię inny diament skontaktuj się z nami telefonicznie lub przez chat firmowy a my przedstawimy Ci wyjątkową, spersonalizowaną ofertę, zawsze z gwarancją najlepszej ceny. Dla produktów "na zamówienie" płatność tylko przed realizacją zamówienia.